Algemene zaken en projecten
Jan van Leeuwen sr
06 – 51 19 75 53
jan@vanleeuwengww.nl

Persriolering en gemalen
Dick van Leeuwen
06 – 22 37 61 01
dick@vanleeuwengww.nl

Administratie
Cees-Jan van Leeuwen
06 – 22 72 38 42
cj@vanleeuwengww.nl

Algemene gegevens
Van Leeuwen GWW b.v. Aannemingsbedrijf
Breudijk 3b,
3481 LM Harmelen
t: 0348 – 441 293
info@vanleeuwengww.nl

KvK Utrecht: 65026535
BTW nr: NL8559.51.618.B01

Uitvoering GWW
Jan van Leeuwen jr
06 – 51 63 91 73
jvl@vanleeuwengww.nl

Beschoeiingen
Jons Kramer
06 – 51 85 71 29
jons@vanleeuwengww.nl

Calculatie GWW
Edwin van de Wiel
0348 – 441 293
edwin@vanleeuwengww.nl

Projectadministratie
0348 – 44 12 93
administratie@vanleeuwengww.nl

Facturatie
facturen@vanleeuwengww.nl

Werkplaats
Eric van Leeuwen
06 – 51 98 45 10
werkplaats@vanleeuwengww.nl

Route

Lopende projecten

ZUIDPLUS

ZUIDPLUS

Zuid plus Zuidasdok is een groot project, bedoeld om de bereikbaarheid van Zuidas en de...

Lees meer

Van Leeuwen in uw buurt

Nieuws